Facebook
Instagram

Vispārīgie noteikumi

Vispārīgie noteikumi

PAR LIETOŠANAS NOTEIKUMIEM

Lūdzam pirms mūsu tīmekļa vietnes lietošanas rūpīgi izlasīt šos noteikumus. Šajos Lietošanas noteikumos aprakstīts, kā var lietot mūsu tīmekļa vietni. Turpinot pārlūkot mūsu tīmekļa vietni, tu piekrīti šiem noteikumiem un nosacījumiem.

TIEŠSAISTES VEIKALA NOTEIKUMI

Tiešsaistes veikalā pārdoto produktu cenas ir norādītas blakus produktiem. Maksa par piegādi tiek pievienota cenai. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pircēja atrašanās vietas un piegādes metodes. Piegādes cena tiek uzrādīta tad, kad pircējs ievieto pasūtījumu. Lai izveidotu pasūtījumu, pievienojiet jūsu iepirkumu grozam vēlamos produktus, lai tos pasūtītu. Lai pabeigtu pasūtījumu, aizpildiet visus obligātos laukus un izvēlieties vispiemērotāko piegādes metodi. Tad ekrānā tiek parādītas kopējās izmaksas. Tos var apmaksāt, izmantojot tiešsaistes bankas pārskaitījumu vai izmantojot citu maksājumu metodi. Līgums stājas spēkā, kad maksājamā summa tiek pārskaitīta uz bankas kontu vai ir ieskaitīta tiešsaistes veikala tirdzniecības kontā. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atteikt pakalpojuma sniegšanu jebkurai personai jebkāda iemesla dēļ.

TAVA PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA

Visus personas datus, ko tu sniedz mūsu tīmekļa vietnē, mēs apstrādājam saskaņā ar mūsu Privātuma politikas nosacījumiem. Lūdzam pārliecināties, ka visa informācija, ko tu sniedz mūsu tīmekļa vietnē ir konfidenciāla. Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Vairāk var uzzināt mūsu Sīkdatņu politikā.

CENU IZMAIŅAS

Cenas mūsu produktiem var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt vai pārtraukt Pakalpojuma sniegšanu bez iepriekšēja brīdinājuma jebkurā laikā.

Mēs neesam atbildīgi pret jums vai pret jebkuru trešo personu par Pakalpojuma sniegšanas  izmaiņām, cenu izmaiņām, Pakalpojuma sniegšanas apturēšanu vai pārtraukšanu.

PRODUKTI

Atsevišķi produkti var būt pieejami tikai tiešsaistes veikalā, izmantojot vietni. Šiem produktiem var būt ierobežots daudzums, un tie var tikt atgriezti vai apmainīti tikai saskaņā ar mūsu Atgriešanas politikas vai apmaiņas noteikumiem.

Mēs paturam tiesības, bet neuzliekam pienākumu ierobežot mūsu produktu pārdošanu jebkurai personai, jebkuram ģeogrāfiskajam reģionam vai jurisdikcijai. Mēs varam izmantot šīs tiesības katrā gadījumā atsevišķi. Produktu cenu apraksti jebkurā laikā var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma, pēc mūsu ieskatiem. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā pārtraukt jebkuru produktu pārdošanu. Mēs negarantējam, ka jebkādu produktu, kuru jūs iegādājaties atbilst jūsu cerībām.

LIETOTĀJU KOMENTĀRI, ATSAUKSMES UN CITI PIETEIKUMI

Ja pēc mūsu pieprasījuma vai bez mūsu pieprasījuma  jūs nosūtiet konkrētus piedāvājumus vai informāciju, vai sūtat radošas idejas, ieteikumus, priekšlikumus, plānus vai citus materiālus (tiešsaistē, pa e-pastu – kopā “komentāri”), jūs piekrītat, ka mēs, jebkurā laikā, bez ierobežojumiem varam rediģēt, kopēt, publicēt, izplatīt, tulkot un citādi jebkādā veidā izmantot jebkurus komentārus, kurus jūs iesniedzat mums. Mēs neuzņemamies nekādus pienākumus saglabāt jebkurus komentārus konfidenciāli; izmaksāt kompensāciju par jebkuriem komentāriem; vai atbildēt uz jebkuriem komentāriem.

Jūs piekrītat, ka jūsu komentāri nepārkāps jebkādu trešo personu tiesības, tostarp autortiesības, preču zīmes, privātuma, personības vai citas personas vai īpašumtiesības. Jūs arī piekrītat, ka jūsu komentāri nesatur aizvainojošu vai citādi nelikumīgu, ļaunprātīgu vai nepatīkamo materiālu, kā arī ka tie nesatur jebkuru datorvīrusu vai citu ļaunprātīgu programmatūru, kas jebkādā veidā varētu ietekmēt internetveikala darbību vai jebkuru saistītu tīmekļa vietni. Jūs nedrīkstat izmantot nepatiesu e-pasta adresi, izlikties par citu personu, nevis sevi, vai citādi maldināt mūs vai trešās puses par jebkuru komentāru izcelsmi. Jūs esat pilnībā atbildīgs par visiem jūsu komentāriem un to precizitāti.

 Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par jūsu vai trešās puses izteiktajiem komentāriem.

AUTORTIESĪBAS

Visu tīmekļa vietnes sadaļu saturs pieder IU SALVIJA. Īpašumtiesības attiecas uz visu tekstu, aprakstiem un attēliem. Tās attiecas arī uz tirdzniecības zīmēm mūsu nosaukumā un logotipā. Mūsu tīmekļa vietnes fragmentus drīkst lejupielādēt datora cietajā diskā un izdrukāt personīgai lietošanai. Lejupielādētos fragmentus drīkst arī kopēt, ja vien tas netiek darīts peļņas gūšanas nolūkā. Satura daļu vai visa satura reproducēšana jebkādā veidā ir aizliegta, izņemot gadījumus, kad tā ir personīgai lietošanai. Mūsu tīmekļa vietnes saturu nedrīkst kopēt vai citādi iekļaut vai uzglabāt citā tīmekļa vietnē, elektroniskā datu izguves sistēmā, publikācijā vai citā darbā (drukātā, digitālā vai citā formātā). Ja tu vēlies lietot kaut ko no mūsu satura citā nolūkā nekā iepriekš norādītie (ieskaitot tīmekļa vietnes kadrēšanu), tev vispirms jāsazinās ar mums un jāiegūst mūsu piekrišana.

KO TU NEDRĪKSTI DARĪT MŪSU TĪMEKĻA VIETNĒ?

Lietojot mūsu tīmekļa vietni, tu nedrīksti: (1) iejaukties vai deaktivizēt ar drošību saistītās lapas funkcijas vai funkcijas, kas nepieļauj vai ierobežo iespēju kopēt vietnē pieejamo saturu; (2) norādīt konta informācijā nepatiesus datus; (3) pieņemt citas personas identitāti bez attiecīgās personas piekrišanas vai izlikties, ka rīkojies šīs fiziskās personas, juridiskās personas vai organizācijas vārdā; (4) izmantot tīmekļa vietni, ja esam tev to lieguši; (5) sūtīt mēstules vai atkārtotus ziņojumus; (6) veikt jebkādas nelikumīgas darbības; (7) modificēt vietni, traucēt tās darbību vai funkcijas vai uzlauzt to; (8) izmantot lapu ļaunprātīgā nolūkā, apzināti izplatot vīrusus, Trojas zirgus, tārpus, loģiskās bumbas vai līdzīgu materiālu vai īstenojot citas darbības, kas kaitē lapai, vietnes lietotāju ierīcēm vai jebkādā veidā atstāj negatīvu iespaidu uz vietnes lietotāju pieredzi vietnē; (9) vākt no lapas datus, izņemot gadījumus, kad tas ir saskaņā ar Lietošanas noteikumiem; (10) ievietot vai pievienot ļaunprātīgu, draudīgu, necenzētu, nepatiesu, šokējošu vai aizvainojošu saturu; (11) īstenot ļaunprātīgas darbības pret citu vietnes lietotāju, darbinieku vai personu vai kaitēt minētajiem; (12) ievietot vai pievienot lietotāja saturu bez satura īpašnieka piekrišanas vai citādi pārkāpt trešo personu autortiesības, tirdzniecības zīmju vai citas tiesības; vai (13) ievietot vai pievienot nepatiesu, personīgu, konfidenciālu vai nomelnojošu informāciju vai komentārus par citu personu (tostarp personīgi apvainot kādu personu nepierādītā likumpārkāpumā vai nopietnā nodarījumā, iespējams, aizskarot šīs personas godu un cieņu to cilvēku acīs, kas izlasa šo informāciju). Ja tu pārkāpsi šos Lietošanas noteikumus, mēs varam pastāvīgi vai uz laiku liegt tev lietot šo tīmekļa vietni. Mēs varam īstenot citas darbības, tostarp ziņot par tevi policijai vai citām tiesībaizsardzības iestādēm, izteikt brīdinājumu vai uzsākt pret tevi juridisku procesu un piedzīt no tevis šo darbību radītās izmaksas.

VAI TEV IR JAUTĀJUMI?

Ja tev ir jautājumi par šo tīmekļa vietni,  sūti mums uz e-pasta adresi: info@salveomix.lv.

PALDIES!

0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā