Facebook
Instagram

Ar piparmētrām

MEŽA AVENE
ar
PIPARMĒTRĀM

  Piparmētra (Menthae piperitae)  –  botāniskais nosaukums aizgūts no Menthe– sengrieķu nimfas vārda un sugas nosaukuma piperita, kas atvasināts no jaunā latīņu vārda piperitus un nozīmē “pepper-like”, piparots vai pikants. Antīkajā Romā piparmētras izmantoja ne vien kā apetītes rosinātāju, bet arī kā attīrošu un gremošanu veicinošu līdzekli maltītes noslēgumā.
  Piparmētra satur D-mentolu (samazina deguna pietūkušās membrānas, tādējādi atvieglojot elpošanu. Mentols ir arī atkrēpošanas līdzeklis. Atkrēpošanas līdzekļi atbrīvo un izvada gļotas no plaušām), ēteriskas eļļas, karotīnu, miecvielas, flavonoīdus, rūgtvielas u.c. Pētījumi atklājka piparmētrai piemīt ievērojamas pretmikrobu un pretvīrusu aktivitātes, spēcīga antioksidanta un pretaudzēju iedarbība, kā arī zināms antialerģisks potenciāls. Piparmētrai ir raksturīga ilga pēcgarša.

Tēja MEŽA AVENE ar PIPARMĒTRĀM palīdz novērst saaukstēšanās pazīmes, vīrusus un gripu, novērš sliktu dūšu, uzlabo apetīti. Veicina gremošanu, saista un izvada no organisma smago metālu sāļus. Tējai piemīt atvēsinoša, tonizējoša pēcgarša, nomierina un uzlabo miegu.
     Baudiet šo aromātisko un veselīgo tēju kopā ar saviem mīļajiem, radiem un draugiem!

Tase siltas, aromātiskas MEŽA AVENE ar PIPARMĒTRU tēja līdzinās īstam dzīvības dzērienam, gan ziemas aukstajos mēnešos, gan vasaras karstumā!

Tkai 1-2 tējkarotes tējas maisījuma aplej ar 200 ml karsta ūdens, ļauj ievilkties 10 min.

0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā