Facebook
Instagram

Meža avene

MEŽA AVENE

MEŽA AVENE ir rožu dzimtas krūms un ir viena no populārākām zāļu tējām, kura savu labo reputāciju guva jau senatnē. Meža avene sastāv no jauniem dzinumiem, lapām un ogām. Tā ir 100% dabīga tēja ar savu īpašo smaržu un garšu. Tā satur cukurus- glikozi, fruktozi, saharozi.
Organiskās skābes-citronskābi, ābolskābi, vīnskābi u.c.
Minerālvielas- dzelzi, kāliju, varu, cinku u.c.
Vitamīnus- C, Bl, B2, PP, karotīnu, šķiedrvielas, pektīnvielas, flavonoīdus u.c.

MEŽA AVENES tējas uzlējums darbojās nomierinoši, novērš sliktu dūšu, uzlabo ēstgribu, normalizē gremošanas orgānu darbību. Saista un izvada no organisma smago metālu sāļus, radioaktīvos elementus un holesterīnu. Palīdz novērst saaukstēšanās simptomus-elpošanas ceļu iekaisumus, bronhītu un gripu, kā arī ceļ organisma aizsarg spēju un imunitāti.

1-2 tējkarotes uz 200 ml ūdens,ļauj ievilkties 10 min.

Tase siltas, aromātiskas, kūpošas MEŽA AVEŅU tējas līdzinās īstam dzīvības dzērienam gan gada aukstajos mēnešos, gan arī vasaras karstumā!

Svaigs gaiss, fiziska slodze, pozitīvas emocijas, psiholoģiska atslodze- tas viss ir ļoti nozīmīgs mūsu veselības uzturēšanai, jo daba un tās veltes mums ir visapkārt, jāprot tikai ieraudzīt, saprast, novērtēt un izmantot. Tad veselība būs Jūsu rokās!

0
    0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā